0 212 274 48 89
0 532 510 15 49
HAKKIMIZDA

Altay Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Ltd. Şti. 1000’e yakın seçkin personeli ile sektöründe lider olan çözüm ortakları, yurt içi ve yurt dışına yayılan irtibat büroları ile özel güvenlik hizmetleri alanında tescilli bir Türk markasıdır. 

 

Türkiye'nin köklü kuruluşlarında biri olan, tamamı ‘’milli sermaye’’ ile oluşturulan Altay Güvenlik; ''insana yatırım, geleceğe yatırımdır'' felsefesiyle kamu yararını ve toplum çıkarlarını gözeterek yıllardır kaliteden ödün vermeden çalışma ve faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Misyonumuz

 

Kaliteden ödün vermeyen, yenilikçi hizmet anlayışımızla; hizmetlerimizi inovatif gelişmelere göre modernize ederek içinde bulunduğumuz çağı yakalamak, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine en uygun çözümleri, en kısa zamanda üretip özel güvenlik hizmetinde ve anlayışında tüm dünyada fark yaratmak.

 

Vizyonumuz

Lideri olduğumuz özel güvenlik sektörünü, geçmişimizden aldığımız güçle her zaman bir adım ileriye taşıyarak bugünde ve yarında özel güvenlik hizmetine ihtiyaç duyan herkesin tercih edeceği ilk marka olmak, ülkemizin yarınları için nitelikli iş gücü üreterek sürdürülebilir istihdam yaratmak.
 
 0 212 274 48 89

© 2014 ALTAY GÜVENLİK Tüm Hakları Saklıdır